About

Ова е мојата територија… Ако си добронамерен добредојде, а ако не си добро што дојде.

Advertisements

11 Responses to About

 1. Caca напиша:

  Komita? Kakov komita?

 2. Sashe Ivanovski напиша:

  druze, abe da gi staam tvoive kolumni na portalot maktel.mk?

 3. Nololoth напиша:

  Blogot ti e zakon….uzivav dodeka go prochitav cel….surov i realen! Prodolzi taka!

 4. Aleksandar напиша:

  Во горниот десен агол на блогот си напишал без цензура. Зоштотогаш мојот коментар одбиваш да го објавиш??? Мислиш дека нема начин истиот да биде објавен и тоа на подрзок начин преку социјалните мрежи??? Тоа и ќе го сторам споделувајќи ја твојата колумна доколку повторно мојот коментар тука не биде објавен. Поздрав

  • komitamkd напиша:

   Ти го одборив коментарот затоа што сега го видов а не дека се закани дека ќе го објавиш некаде текстов 🙂 Доста добро е раширен така да и ако ти го објавиш тоа е само плус за него. А за тоа дали е текстов вулгарен или простачки остави да кажат другите, коментарите по разниве портали и форуми не го делат твоето мислење…И не е проблем да се биде вулгарен, почна во крајот од твојот коментар не е страшно да продолжиш во наредните

 5. Ace напиша:

  Blogot ti e mnogu gej. Od naslov, do stil na pishuvanje. Nickname (Puma), seriozen si?

 6. Елена напиша:

  Може фб? 🙂 Ти ги читав овие текстовиве у последно време и баш би сакала да те запознаам 🙂

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s