Ја опалив на стар кревет од времето на Jurasic park

photo.phpСо неа ме запозна еден другар. Бевме кај неа на кафе а другаров беше загорен по братучетка и. Беа цимерки во изнајмен спрат со влага. Скалите кон нивниот кат водеа од еден подземен сутерен каде на мувлосаните ѕидови имаше заковани бакарни жици за сушење алишта. Штом ќе влезеш низ вратата знаеш дали Доли има добиено или не. Кај неа додуша никој не одеше на гости коа имаше добиено ниту па некого канеше.
Седнавме у собата во која имаше една термо печка, два кревети клик-клак и едно мало масиче на која секогаш имаше отворени зачинети чипсови, изветреано пиво од пластика и чаши со недопиено вино.

Седнав карши неа а Доли ме гледаше постојано во очи. Разговараше со сите а гледаше право во мене. Оваа ми еба мамата-си реков. Или ќе ме ебе или ќе ме коле. Трето нема. Едното око и беше малку криво а насмевката на лицето налудничава. Сепак од нејзината фаца зрачеше брутален секс. Беше ноншалтна и непедантна во облекувањето. Гаќите ѕиркаа од под сукњата, прслукот излагаше над кошулата или пак цицките над прслукот. Наказа божја. Немаше респект ни кон самата себе ни кон било кој друг човек на планетата. Постојано пушеше цигари а со јазикот си ја влажнеше полната уста. Курва прва класа каква шо сака секој нормален и ненормален маж да ја испердаши и да побегне.
Оваа нема да те прашува за живот ниту па има намера да филозофира-си реков- и се навалив на раштрафениот кревет.

По некое време муабетење Доли се доближи до мене а јас ја залапав тегнејќи и ја тангата нагоре и пикајќи и ја целата навнатре. Ми го пикна јазичиштето до вториот пршлен на рбетниот мозок и не можев да земам воздух од тој гуштерски бакнеж. Со малите дланки ме дофати за препоните и почна нежно да ме масира. Ме љубеше добри пола саат а ја упорно и ја бутав глаата надоле. Се борев со неприпитомено животно кога сосема неочекувано го стави во уста и шмукна од него како гладно теле за виме. Помислив дека мудата ќе ми ги извади во уста, ме сецна нешто како болка и задоволство кога за една секунда веќе беше седната на мене. Пушеше цигара и се набиваше во мене кога ја изгаси цигарата во пепелникот и ме дофати со канџите за вратот. Се удираше во мене и влезовите беа се пократки кога го осетив млазот од врелите муда како ми иде нагоре. Ја тргнав Доли од себе, и како што лежев, креветот се навали кон патосот а ја со долниот дел се струполив кон тепихот, истовремено исфрлувајќи ја спермата од себе на малото масиче и удирајќи си го лактот од ивицата на масата. Доли беше со глаата под маса а едно шише вино се преврти и и течеше право во нејзиниот задник. Над нејзината глава беа моите превртени фармерки, кои висеа на фотељата карши од креветот.

Креветот и беше крш и кој знае колку нејзини ебачи го имаа осетено подот. Од тогаш се ми тргна наопаку. Речиси после секој секс со Доли завршував на подот а таа со глаата под маса.

Не сум ја видел добри 10 години. Пред некој ден ја побарав на ФБ но од нејзиното име и презиме ни трага ни глас. Можеби се омажила, можеби ја уапсиле за проституција, можеби умрела од сида или Хепатит Ц, или можеби ја врбувал некој импотентен макро да работи у некој хотел . Исчезна као кометата Халеј Боб која се појави пред 10 години на нашиот хоризонт. Се појави тогаш и повторно веројатно после 2000 години. Последно нешто на што се сеќавам е кога мртва пијана се расправаше со нејзината братучетка која една вечер тајно се опали со мене. Бевме мртви пијани и едвај некако имавме нешто што може со тажни букви да се нарече секс. Мртвило без почеток и крај. Доли збесна и го извади кујнскиот нож. Не беше толку лута коа се испердаши со мојот ортак. Тоа и е природно. Во еден момент тргна со ножот кон мене и таман помислив дека ќе ми го збрца, го дофати шишето вино и го тресна од ѕидот над главата од братучетка и. Беа неразделни курвештии а целата куќа ечеше од нејзината расправија.
Веќе бев во ходникот и ги навлекував патиките. За последен пат го погледнав стариот кревет и си заминав. Таков пад како што добив од него нема да добијам веројатни никогаш. Ни духовен ни физички. Ми се згади од самиот себе и повратив додека се симнував по скалите. Лево од вратата беше исфрлено нејзиното ѓубре . Кеси со пластика, куртони, маици и гаќи и некоја влажна марамица со дркотини. Остатокот од ѓубрето беше горе по скалите. Во собите со влага и попуштени клик-клак кревети. Ркнав еден шлајм на вратата и си заминав…..

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Ја опалив на стар кревет од времето на Jurasic park

  1. aleks напиша:

    satanista
    gnasa

  2. Gandra напиша:

    Ti si najludiot car! Prodolzhi da gi pishushash ovie tekstovi zashto vakvi prikazni ne mozhat da se najdat nikade. Tuka se najogja i realnost i pouka. Pozdrav i se najdobro! :))))

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s