НЕ СЕ ОПНАЛА ДВЕ ГОДИНИ

d63538093402a2dac85f22f8896fd516
Се чув по телефон со една пријатељица и као меѓу останат муабет, како сте што прајте, како по дома, по комшии, канаринците цврчкаат, не цврчкаат, падна муабет на љубовно поле како стоиме. Ја нејќу да се фалам по природа а вероватно ни она па ми пушта некој муабет као две години била сама, немала дечко, немала љубовник и немала шврљач. Значи ко ќе акне европска рецесија тоа удара на секое можно поле. Нас зими не промашија, торнада, песочни бури али економска криза и недостаток за секс увеке не погаѓа. Ветришта од топлите европски браќа не демнат и почнуеме да си се гледаме онака другарски, као брат и сестра, као први братучеди, многу шетање, малку ебење. Ко ќе се види глобалната слика од околу некој ќе рече дека овде кај нас се дешава општа распаљотка. Убави жени, мажи по сокаци, стегнати дотерани, кој со по една кој со две цури под рака, се думаш колку автомеханичарски работилници ги одржаваат куковите на снајкиве, по прилично се улетува у нив. Перверзно и до коска. Ма неее.

Тоа така изгледа за пред публика. Муживе повеќе дркаат на себе, се палат на своите стомачни и на бицепсите у теретана а жениве…да не се ова секси шопојве химени ќе им пораснеа. И сеа зашто жениве немаат дечковци? Немаат љубовници? Немаат свои гнетачи кои фино лепо ќе ги истресат, на крај ќе ги пољубат у образ и ќе им речат: СЕ ГЛЕАМЕ УТРЕ…..
Toa дека многу позери се шлаат по ова улициве, или ко шо ги викаат горе у Топаана,на улица Максут Садик-Буљаши. Ибневци….

Еве другарица ми е сексипилна, згодна девојка, со убава тетоважа на г’зот али си седи сама и се расправа со сексуално растроени суштества по социјалниве мрежи. Улетуваат понуди за пријателство понуда за кафе и провод од секаква психопатска багра, да се чудиш што се шета по земјава. Таков јебозовен прoфил човече мислиш парче се праи а она јадна душичка се јадосива бар некој малку да ја потамани….Јок бре…Ете и тоа бидува. Изглед вара, а убавите девојки најчесто се сами пошо мужите се многу големи пички и немаат гс да им се пуштат. Уместо тоа ќе и се јавуваат будали на телефон и ќе и раскажуваат:

Некој тип од градов многу се палел на својата жена и ко ќе и го пикнел за една до две минути свршавал. Па као купувал стимуланси за зголемубање на либидо али резултатот бил ист. Џабе камшици, џабе ќутеци, џабе хемии… Тоа се оние безпомошни случаи. Кај нив две минути се две минути а кутра жена за тоа време не може ни да се спреми и поштено да го одглуми својот оргазам…Многу се палел на својата жена чоеков и многу брзо заринкувал у неа као кршач на санти мраз по артикот. Он вруќ таа уште повруќа.
И викам на другарица, ајде батали тоа лудаците да идеме малку на журка у Бастион. Познато локалче у Дебар Маало. Рече дека праела некој третман на лицето и дека морала да седи дома. Прво нешо шо и порачав, шом ќе ја симне тоа маската од лицето е под итно да си најде фраер а ја у чест на нејзиното свечено отварање ќе наредам по сите планински сртови на Скопје дечки со бакљи во рацете, да го обојат небото во црвена боја и да ја пеат песната од Queen, SHOW MUST GO ON…

Ко ќе се скрши мразот кај другарка ми има да се чуе звук као да се отвара тапа од шампањац а тој звук има да го чујат и најглувите старци на приземје и на поткровје. Мани срцка ако навистина ти упали тоа да се опалиш, ставај појака звучна изолиција по дома, ова фригидниве жени ќе ти викнат полиција ако си малку по непристоја со испуштањето звуци. А секакви џандари има не за друго..Замисли полиција кај тебе на врата, ти у секси долна облека а на врата кај тебе двајца џандари, и сосетка пријавител со пајажина меѓу нозе. Заеби ова е лоша прича. Без тоа жеништето фригидно би било сосема поинаку. Шо вика Рамбо Амадеус…ЈЕДНА ЦУРА, ДВА ПАНДУРА….Врене е за ЦЕНЗУРА……

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to НЕ СЕ ОПНАЛА ДВЕ ГОДИНИ

  1. ops напиша:

    Ако е позив од другарка ти да се најде фраерчина и да го опаши така здраво,редно би било барем псевдоним да остаиш,емаил за секс контакти од другарка ти па ако треба и фејсбук профил.Онака чисто да знаеме за што да се спремаме.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s