Курвински калабалаци

120126115450-girl-fight-jersey-shore-story-topВрв на курвањето е кога клиентот се заљубуе у својата курва на која и платил за малку кљанкање. Не збориме овде за оние елитни курви кои се опалуваат еднаш до двапати у месецот а после тоа три месеца ја сунчаат пичката на некоја песочна плажа…Збориме за хотелски курави кои секојдневно разменуваат бактерии преку напалените муцки на своите клиенти кои ги зариваат своите одвратни јазици во хранопороводниците каде најчесто се вовлекува онаа курата цевка надрукана со крв. Се мењаат клиенти, се мешаат бактерии и состојки во душникот на курвата но таа е способна сето тоа да го издржи….Она што нема да го накваси фантазијата ќе го подмачка лубриканот па курот секако лагано ќе влезе а ташакот ќе плесне во депилираната пичка. Добро е ако постои техника за брзо исцедување на набрекнатиот оти во тој случај се полни џебот на дрољата а вагиналните ѕидови остануваат не оштетени. Но шо праиме ако клиентот ја кине пичната жила а ејакулацијата е во недоглед? За ситна пара отиде здравјето на калаштурата. Ситно наплатена пара, дебело изеден кур и опасно оштетена роба за наредните два три дена. Сурушлијата секако ќе си оди задоволен а на тета ќе и дојде сиот дневен профит да го џитне низ прозор.
Но да се навратиме на оние кои се заљубуваат во своите курви…Да да…има и такви случаи по светов кои плаќаат за два три реда курвински муабет, за два три голтки шток со курва а на ваквите суштества курвата им е нешто како мајка, жена, свештеник и исцелителка. Фуксата во овие случаеви наоѓа одмор за својата пичка а крелето наоѓа одмор за својата душа. Курот го нема никад заморено за да мора да го одмара чим дошол во јавна куќа со курва муабет да праи. Изгубен случај… Секако после неколку години овие типови на луѓе завршуваат со врзана сајла околу вратот, со запенет јазик изваден од модрата уста и со некое одвратно патетично проштално писмо во задниот џеб од пантолоните. Да му се намочам ја на писмото имбецилчино…Уште една промашена проза која нема да ги допре ни твоите најблиски затоа што си ужасно пропаднат случај. Те имаат тебе прежалено додека си бил жив и додека безпотребно си го арчел кислородото на планетава. Обичен матичен број…
Во делот курвински калабалаци ќе го стаиме и моментот на тепачка на две курви за клиент во која се разменуваат шамарчини, гребаници, гризања за врат, тегнење за коса и лупање на глаа од инвентар. Во овој случај за жал клиентот е далеку да го проследи двобојот кој никако нема да заврши ако не го прекине шефицата. А таа, е стара курветина на 58 години со изразито потечена пичка чија линија ги голта навнатре тесните фармерки и го оцртуваат процепот као на гола кожа. Самата е со своите 58 појава, но не за нешто друго освен да прекине тепачка на две помлади курви или во најдобар случај да испуши млитав и стар геријатриски кур кој подскокнува еднаш месечно.Добра е за во Мапет шоу или за кај Драган Вучич и ВАШИТЕ ПЕТ МИНУТИ.
Има и такви моменти кога курва ти се нуди за секс а тебе не ти го дига и и викаш дека одиш да извадиш пари од банкоматот а уствари фаќаш џаде… Уз пут ти пара една цигара а ти непушач јеби га..Непушач си, спортски тип си и онака спортски фаќаш фитиљ од одвратното место. Пушташ радио и не погледнуваш у ретровизор само пичиш право кон изгрејсонцето и бегаш некаде каде воздухот е почист и не мириса на износени гаќи и смрдлив дериват….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s