Курво сакам развод… слабо ми мрдаш со газот

misionerska-poza-440x198Македонија си има ден на дрвото каде сите групно го закопуваат во мократа бавча. Ја би радо да го закопам своето дрво на убаво место, ама на тој начин ризикувам да се стаам во ред со оние кои поднесуваат бракоразводни парници. ,,ИЗВИНИ СРЦКА, ЌЕ ТИ СЕ ЈАВИ МОЈОТ АДВОКАТ”-копај си го дрвото и чекај телефонски повик. А богами се разведуваат, се оставаат и бројот е се поголем на новопечени беќари и беќарки. Пукната каписла во мозокот, пукната пична жила, отечени муда, склоност кон алкохол и коцка,јадење бубрези од страна на родителите и роднините, немањето пари, желбата за одење на печалба и ред други причини. Ако причина немаш, ќе си ја најдеш, кога веќе не сакаш да грчиш или да ти грчи некоја наказа која не можеш да ја смислиш а не па да и се качиш и да ја пердашиш. ,,Пројде меракот, мило ми беше шо се запознавме,ај сега пријатно”
Доаѓа свекривата дома и почнува-ВИДИ ЈА БЕ ОВАА УШТЕ СПИЕ, ШО МИ ТИ НАПРАИЛА МАЈКА ЗА ЈАДЕЊЕ? ЕЛА СИ КАЈ МАМА АКО НЕМА НИШТО-
Доаѓа пијаниот маж дома-КУРВО, ШО ИМА ЗА РУЧЕК???-Анасана, јадењето малку загорено и на жената бокс у фаца. Ракијата чади, главата лупа, ама додека излага од телото на кретенот лупа и главата на жената. Или па на овој неиживеаниов му налетала некоја фукара со јаки афинитети и истренирани акробатски вештини во кревет, му ја собрала убаво цела течност у грло, му кажала на увце колку јак дупач е он и мајмунот паѓа у транс. Му се руши филмот за жена му која дома праи ручек, му ги пере усраните и измочани гаќи и ја дели со него мизеријата. Он се осеќа као јак ебач и затоа ќе си ја остави скромната женичка. На курвава која има примено километри ќе и дава да му јаде од рацете. Адвокатот и овде ќе си има работа. Дечиња ќе патат. Курвана шо јако се ебава сигурно нема. Таа си најде нова овца за стрижење. А додека на повидок не си најде нова, ќе си ја стриже и ќе си ја чува оваа.
Кога сме веќе кај наталитетот…Тој по сите показатели опаѓа. Мене ме чуди како од толку многу ебачи во државава ова се дешава. Ма се си мислам дека повеќе лижат отколку шо работат. Лижат , та дури заспиваат на путето . Ебат оние кои се во некој брак. Си ја ебаваат трошната женичка која лежи под ќебе со него и испушта минорни крици колку да сконта дека жена му не е мртва. Дека го пика во живо суштсество. Сексот трае онолку колку шо и треба на масата да пројде пат од ташакот до надвор. 17-18 см во секунда е навистина солидна брзина но очајна дужина за секс. Еби му мајката. И после ќе се оставаат. Нормално. Сите сањаат за нешто брутално. Жената која сака да експлодира како вистинска секс бомба во креветот на својот затуцан сУпрУг не сака да биде курва во неговите очи. Имбецилот мисли дека ако оваа го прима во мисионерска не знае подалеку од носот. Не бе бате. Знае и тоа како. Го покажува само на друго место, не сакајќи ти да се разочараш. Имбецилноста е напредна болест најчесто. Во подобри случаеви таа стагнира и останува како мал израсток над главата во форма на рогови. Се појавува и кај мажи и жени.
Како најчести причини за распаѓање на бракот се неверството, финансиските проблеми, влијанието на родителите, алкохолизмот, семејно насилство или заминување на печалба. Ова го кажуваат статистиките на државата. Јао, како па да не. Никој не го спомнува недостатокот на техника во сексот. Аха да. Штркот ги носи децата а неа хименот и пукна додека рипала на козата на физичко. Баш така. Сите се невини и светци, а браковите се растураат. Дајте вистински решенија на овој проблем. Не ги затрепувајте под тепих. Кој знае шо профили работат во тие заводи за статистика. За нив можеби и тие да се причините ама во тој случај тешко на жените. Жената треба да биде во креветот се што мажот фантазира. А за да жената биде тоа, фантазиите треба да се јавни, за нив да се дебатира а не да се мачкаат со разно разни гомненици. Општете вокабуларно за да општите и телесно. Тоа е тоа. Во меѓувреме, кога ќе слушнете некоја вест поврзана со статистики од некои заводи исклучете канал, и свртете страна. Отворете списание Кама Сутра или каталог од некој секси шоп. Бракот точаш ќе добие шанса да се претвори од монотона манџа во вистинска секс салата…..

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

3 Responses to Курво сакам развод… слабо ми мрдаш со газот

 1. Iv напиша:

  “Жената која сака да експлодира како вистинска секс бомба во креветот на својот затуцан сУпрУг не сака да биде курва во неговите очи. ”

  Toa e toa! hahahah vo pravo si onolku kolku sto si vulgaren! aaaaaaaaah! daj debatiraj nekade, ne samo vaka na tastatura ahahahahahah

  Pozdrav!!!!!!!

 2. Iv напиша:

  Ne na fb, ne na internet, da se urgira nekade po mediumi – revolucija 😀 jaa maafaaaka!
  hahahah sekogas najdosetliv, najveke vo pravo, na coek nezgodno da mu e da ti se naljuti oti si vulgaren hahaha! Nema smisla! hahaha

  Produzi da pisuvas 😉 eve jas te citkam vo slobodno vreme i si vikam BRAVO za tebe! 😀
  Vidi po mediumi …
  Pozdrav vo HD!

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s