Курвите на Големиот брат

hjhjПочна да се тркала бурето на перверзијата. Дрољите се построија во ред по една и со долен секси веш, подвезица и курвинска штикла, продефилираа на сцената и и се претставија на публиката. Дефицит на мозок… разбирливо е зашо се клештеа као недоквакани и удрени со мокра чарапа али говорот на тело им е профи. Тоа не се учи преку ноќ и тоа не е дел од домашно васпитање. Многу часеви по јавање и свирење у саксофон се потребни за да се дојде до финалниот производ. Вртење со газот као мешалица за малтер и прчење на бузите кои асоцираат на blow job….Би им го натепал до грло жими мајка ама мене не ме примаат у таа компањола. За да станеш дел од таа багра мора да си фукара и докажана јавна личност. Ја сум само она првото а да се докажуем по нешо друго и неам амбиција. Јавно не би се експонорал без разлика колку перверзна машта имам. А многу попоперверзна е од нивната. Она нивно соблакање по гаќи е пичкин дим од она што ја би им го приредил на нестрпливите гледачи кои се товат со сутлијаш и отвараат научни дебати за шоуво.Ја би ја ушљакал камерата со бљуткава течност колку да си знаат какво мислење имам за ова шоу.
Нашата претставничка која отиде као претставник од нашава земја сега има убава шанса да им докаже на злобните и затуцани Македонци дека она не е неморална бештија као шо тука ја оцрнуваат. Сељаци без сенс. Па така ли се испраќа национална гордост у балканско ТВ шоу? Од нас злобните малограѓани цуцкава забега у куќа со лудаци, Ноне ни се качи у брод да печали а Натали ни остана стара мома. Жигот кој ќе го плесне погана зајадлива муцка ништо не го вади. Нивната девственост умира пред муабетите на нас искомплексираните сељаци.
Сеуште не ми е јасно зашо у тоа такозвано Шоу не го пратија нашиот урбан херој Карло Бос? Човекот јавно кажа дека сака да ја натрти Станија и дека тоа ќе го направи пред ТВ камерите. Му го земаа тоа како увреда на шоуто. Па ви се молам тоа не е порно продукција. У порно продукцијата има и некоја уметност а овде освен евтини курветини и кич има поприлична доза на сељачизам и потенцијално пердашење ама под ќебе. Мора да е под ќебе пошо мали деца гледаат а оној детал од пенетрацијата е штетен за децата. Иначе шоуто си е побааги поучно. Од него децава може да учат како се станува познат. Им завидувам на родителите чии чеда се главни фацки у ова шоу. Убави на мама и тато.
jnjГолемиот Брат да ти бил тешка војаерска будала. Пазач со тапија. Добредојдовте во куќата на војаерот пазач! Се шо треба од оние курави, педери и лезбејки е само убаво да му го дигаат стапот на манијакот од тајната одаја за да не бидат номинирани за избацуење надвор. Можам да замислам шо профил на личност ќе добиеме на крај со победникот. Ма тоа и не е важно. Важно на братов да му се дига и да му е погоден фетишов и да може на раат да си го плеска. Него никој нема да го снима, ќе ги снимаат овие будаливе кои ќе изиграваат негови секси играчки. Оние кои се неинвентивни и некреативни да му го угодат филмот на манијачиштево ќе си добијат клоца у гс. Тоа сигурно нема да биде оној јавно прокламираниот педер пошо тоа ќе се смета за хомофобија. Ќе го јаде некоја курава пошо курвишта у куќата врие и конкуренцијата на тоа поле е преголема.
Ја би ја плеснал онаа Ава Карабатиќ. Цуцката се појави на дефилето у долен секси веш со подвезица и со изразени куропушачки усни. Од старт околу неа се напраи еден круг со запалени манијаци а она почна да го врти газето. Се чекаат мигови пред конечно да рокне а Ава да биде иницијалната каписла на распаљотката која би се дешавала таму. Се ми се чини дека оваа е фаворитката на Братот. Му ги знае тајните машти и се облекла само за негов ќеиф. Иначе нејзе и е незгодно. Таа е посрамена али мора. Решила да победи и се ќе и биде простено. Ја не би и простил никад. Ниту на прочка… али тоа веќе преминува у доменот на мојата бујнаи неоствралива фантазија.

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Курвите на Големиот брат

 1. Dejan напиша:

  На мене лично спонзорушава која ја спомнуваш не ми згрешила ништо, ниту јас ја познавам нејзе, ниту таа ме познава мене, ниту сме поврзани на било каков начин, не ми згрешила ништо, па затоа и немам што да и простам.

  За тебе не знам дали си поврзан со нејзе на некаков начин, дали таа те познава тебе, дали ти ја познаваш нејзе, дали ти згрешила нешто за да има било каква потреба од простување од твоја страна кон нејзе, но на мене христијанството ми налага да им простувам на тие кои ми згрешиле, но никогаш да не заборавам како и со што ми згрешиле.

  Но секој со свој став, јас со свој став, ти со твој став, фала му на Бога, затоа ни дал мозок, за да мислиме со сопствена глава и за да обликуваме сопствен личен став, но очигледно оваа спонзорушава повеќе инвестира во своето меѓуножје и во деколтето, отколку во мозокот.

  Што да се прави, убавина и памет е ептен ретка комбинација и во најбогатите, и во најинтелигентните, и во најразвиените општества во светот, а за Балканот па да не правиме муабет.

  Но како некој кој не ги прати овие идиотизми наречени реални шоуа, те охрабрувам да ги ставиш на листата на непостоечки емисии, верувај ми, ќе заштетиш драгоцено и скапоцено време, драгоцени и скапоцени нерви и ќе се изнауживаш во животот, кој е ептен подобар и прекрасен без ваквите идиотизми.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s