Уплашени од пичка( уплашени од живот)

images (2)Млада пичка натокмена, застаната у секси шоп како кукла у излог..Сексипилна, замислена со показелоц доближен на горната усна разгледуе секси долен веш и некое сексуално помагалце за тепање време. Некое вибраточе, куглица, стимулатори на клит и слични заебанции. Продавачот e едно младо шанкуре, една забегана куротресина на кој гаќите му се тресат од појавава пред него. И се тресат и на дадичката ама за нешо друго. И се тресат за курац и здраво опалуење ама овој тикваров остана без збор. ПРАВИХ СЕ РЕЧИ УВЕК КАСНО СЕТИМ…пееше Влатко Стефановски у денојте коа беше Југословен а нашиов продавач додека се сети шо треба да каже возот ќе отиде. Вибраторот и оние други помагалца ќе го кажат и напраат она шо овој мочко само го сања. Тој на своите соништа можеби го тинка а дадичка од вакви тинкачи ќе троши пари на пластични курој место истите да ги инвестира во млади и надарени момци.
Има луѓе уплашени од живот. Се плашат од зината пичка, се плашат здраво да напраат на улица, се плашат да излезат у свет и одат по улица ко без компас. Ко акнати со мокра чарапа. Став пластелин. Те го мислиш ќе падне ама никако не паѓа, оди како расклатен, зборуе ко замаен а покрај него се си тече турбо. Курви напалени на секој чекор, полни кафани, пијани гости, коцкари у казино, запотени мајмуни у кладилница, евтини танга гаќи у автобус 19 ка шо шиба накај Шутка, богата аристократија и начитани куртизани. Мени за сечиј укус. Од пиљарки и пазарџики до универзитетски професорки и млади директорки. Околината може да те претопи у обичен мајмун што го исполнуе само своето гласачко право, да те претвори у обичен ебан број у матична служба ама тоа ќе се деси ако не си го прашаш курот шо му е па него по ќејф.
Има жени со набиена километража кои не се срамат светици да изиграваат и лекции по морал да продаваат. На прв поглед ништо не ги оддава. Тоа ти е како куќа мавната со томахавка. Изгледа здрава и цела а уствари е поместена целата од темел и од натре е пуздер. Као расклатено ауто со поминати 350 000 км. Навидум убоо за око, ама ако го дигнеш на дизалица триста кварој ќе се најдат. Така и у животот, некој си шета вакви светици и си вози такви аута, се зависи од ѕвездата која те води. Сепак у целава оваа ситуација најмалку е поентата дали курвата ќе успее да го шитне моралот и нејзината прикаска. Таа може да глуми светица се додека не и го натепаш до грло и не и го напикаш у шупак. Ваквите дрољи не сакаат ебење у уста и ебење у гс. Не сакаат ама мораат. Пичката им служи исклучиво за мочање пошо за друго не им држи. Децава бе тетке си бараат стегнат пичен мускул а не зината чарапа. Затоа и ќе го јадеш у гс а душата ќе ти плаче за опалуење од напред. Е од напред нема. Од напред има само натепуење у уста. Толку тетке.
kjkЧоек ако оди у евтин хотел и ја однесе својата курва у хотелската соба со влага ќе ги сконта сите причини за постоење. Не станува збор за желба за богата софра, за кавијар и сортно вино, за бесно спортско ауто и хациенда на Водно. Се се врти околу натепуењето. Таа евтина хотелска соба и желбата за натепуење до даска ги мења сите останати чоечки потреби. Е поентата е шо таквите ликсури како оној мочко шо продава долен веш и се плаши од своите муштерики не би влегле у оваа соба. За истите тие пари ќе уплати талон у кладиона и ќе игра зихерашки затоа шо за друго нема вуна. Усран е од денот шо се родил, не знае што со самиот себе и избегава блиски средби со луѓето. Кога него би му се дигнал курот не би се сетил на ниту една пизда у неговото опколуење шо можеби сака да се опали со него. А не дека нема. Има гарант. Иде у продавница иде у банки плаќа сметки, иде на лекар, се вози у јавен превоз..мора да има некоја. Ама пусти страв. Како бувата да се пушти, како абер за пердашење да се испрати. Страв дека ќе биде одбиен…голем кур. Тоа е. Батево никад нема да влезе у евтин хотел пошо би се исплашил сигурно и од темните скали и од 75 годишната рецепционерка која ги издава истите соби и шитка евтини озонери кои го елиминраат мирисот на ебачина. Чоекот ќе си шитка секси гардероба и секси помагала без нималку храброст да им се доближи на секс бомбите кои се одалечени само преку еден пулт од него. Јеби га…тоа е можеби добро за бизнисот. Помагалата ќе си се шиткаат сигурно…

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s