Силвио the blow job и останатите белосветски фукари

hgyКолку ли само фукари има удрено на рабушот Силвио ала Корлеоне, малиот италијанкси пастув кој и во осмата деценија од животот пичи вијагра а богами и млади девојчиња гладни за стар пенис и богат поклон? Силвио е дарежлив. На тие години сигурно повеќе дарува подароци отколку секс. Доволно е стариот да помириса младо меѓуножје или бар некоја да му го исцица полунабрекнатиот. Битен е стилот и неговиот нарав. За тоа нему капа му се симнува. Сонот за него трае. Тој сонува и веројатно нема да се разбуди се додека е жив. Љубителот на оргии кој се шета у црвени бањарки по дворот на својата раскошна хациенда, а во дворот еден тон риби и сирени. Силвио офарбан во главата, залижан со 5 кила гел и пешкир околу половина е вистински пример на голем број млади копуци кои немаат никаков интерес за жени. Учете од Силвио како се практикува политиката. Заебете мачиња, кучиња, леви и десни.
Онаа францускана министерка за правда Рашида Дати на стари години родила дете. Во времето кога таа останала трудна имала на контото осум љубовници. Рашида ја јавнал цел октет, исвиркала разни дувачки инструменти, и сега ќе решава равенка со 8 непознати. Ма не е тоа уопште важно. Татко е оној кој ќе каже Рашида. Оној кој најмногу ја пали и има орган со најдобри пропорции. На крај шо е тоа битно кој е таткото. Битно е кого тригодишната ќеркичка ќе го нарекува тато.
На овој список не може а да не го ставам Доминик Стос-Кан. Со ова политикава чоек да не може кур да извади на раат од гаќи. Човекот целиот живот бил љуботел на проститутки и на хотелски егзибиции но тоа му го плеснаа од нос кога требаше да му застане на пат на она исфрустрирано џуџе од Елисејската палата. Париз се здрма од пенетрацијата на Доминик. Кога е голема фаца во сексуална афера секогаш се наоѓа некоја дроља со сомнителни човечки особини да сведочи на каков начин го примала и што се праела додека наплаќала дебела тарифа. Кој знае каква е тарифата за сведочењето. Но тоа не е ни битно. На крај курвата може и да плива со рибите. Не е таа во објективот. Главна фаца е Доминик.
И на Доминик му ја ебаа амбицијата да стане претседател на Фрација. Нетолерантните Французи ми го земаа за грев меракот на жени. Да сакаше мажи немаше да смеат да го рибаат. Тоа во западниот свет е напад на половата слобода. Ова со сакањево жени е за нив нездраво.Французите ладно го примија тоа, светот факаше сеир. Можеби само Силвио го разбра својот пријател од Франција. Е затоа се Италијаните нација со најголем стил. Силвио ја има напучено цела Италија па истера 20 години во врвот во политиката. Доминик не ни помириса фотеља. Сега ко ќе го вади од гаќи ке треба да пие апој за смирување а тоа не е добро за ерекцијата. Нека оди кај чичо Силвио. Он знае како треба. Ќе му објасни и ќе го опушти.

Моника Левински стана најпозната пушачка на светот иако никој не знае како го прави сето тоа освен Бил и нејзините интимни пријатели. Чичко Бил Клинтон или е мрзлив швалер и не сака да гузи или е многу побожен па за него оралниот секс и не е некое неверство. Ти го дудла некоја под биро додека ти гледаш на монитор како америчките Ф-16 фрлаат бомби по светот. Тоа е дел од професионалноста. Навлагаш во усната шуплина по иницијатива на некоја хуманистка од работниот кабинет а суштински ја гледаш како разнесувач на пошта или дигач на телефон. Моника Левински немала сигурно амбиција да стане новата Мерлин Монро. Она го пердаше Џон Кенеди со стил. Му пееше песнички и му вртеше со газот. Бил е попатријахален тип.За него дудлањето е невиден акробатски потфат. Можеме да замислиме шо алатка има Били во гаќите кога жената му и натаму го носи неговото презиме. Не е баш љубоморна и потресена шо го вадел на радно место. Сигурно и Моника не осетила потреба за друг потфат освен да му напраи гаргара. До пропорциите или до моралот на Бил е ? Не е важно! Бил нема никаков контакт со Силвио и тоа му го руши бекграундот како политичко жиголо.
Во нашата ни земја сеуште мајка не дала таков пробисвет на политичката сцена. Имаше еден кој се пофали дека не може да стигне на ред од многу кандидати ама тоа е кажано на партиски митинг. А се шо ќе се каже на партиски митинг не важи.Додека чекаме најнов европски извештај за напредокот на Македонија, Силвио ќе го прчи на некоја бела лаѓа со 45 манекенки околу него. За него нема поим како политичка криза.Она што го конзумира како слатка и забранета овошка само го пренесува како енергија во политиката. Дава сигурно добри и позитивни вибрации…

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s