Банка за сперма, епруветка уместо супруг

knmkУ задњиве години у тренд станува мужот да биде заменет со една епруветка за приплод како би имотните мамици зачнале и би добиле дете по сопствена жеља. Плаво, црно, височко слабичко….се е во каталогот опфатено по протокол. Откако овие мамици претходно ќе си го изебат моралот до крај, ќе го испробаат секој втор кур у градот, на крај ќе сконтаат дека се тие царици на своите животи и на животите на своите минати курци. На крај решаваат да станат и царици на животите на своите неродени деца.Па решаваат да си исконтруираат нешто по сопствен избор. Не онака како шо сака Господ. Дури и датумот за раѓање им го темпираат по нивни ќеиф. Не сакаат да си ги оштетат пичињата па одат директ на царски рез пошо се они научени да добиваат царски третман нели….Ретко која мамица денес знае мајчински да стегне и да си го роди чедото кога за тоа кога ќе дојде денот. Со секоја почит кон мајките кои добиле некои компликации пред породувањето. Ова го пишувам за оние кои си закажуваат пороѓај со точен датум и сатница.Знаеш, си одиш у супермаркет и си купуваш она шо ќе ти прдне на газот. Е исто и овие.
А по тоа банките за сперма мале ред се редат. Дркаџии, социјални случаи, манијаци, дандрофили, накрофили, педофили, психички разнебитени створења кои едвај чекаат да добијат секси списание у рацете и на раат да си го плеснат. За тоа и ќе им платат на крај. Оние паметните мамици не се одлучуваат на епруветка. Одат на сигурно. Си зачнуваат од проверен тип и чао….Не мора никој да знае. Не знае ни таткото. Битно мамица ќе си добие бебе а пошо нејзиниот карактер не може да трпи поред себе саможивничка свиња му пресудува на бебчето да расте со еден родител. Пуста кариера и занес потрес. Мамица е имотна, мамица е член на ГОЛЕМОТО ДОБРО УТРО и мамица има пари да му купи на детенцето 100 татковци. Ем неа ќе и биде се по ќеф и ќе се праи шо сака ем нема никого да замара памперси да купува.
Умре времето кога мажот беше столбот на семејството. Сега со ова половава рамнорпавност не ме чуди да им го начукаат на мажите и да раѓаат деца. Се бива. Медицината е напредна ќе биде и тоа у брзо време. Мајките шо не сакаат говеда поред себе а се прилично имотни епруветката ќе си ја заменат уместо супруг и пластична картица за порамнување на сметки. Се си имаат, та за една колбасица не би трпеле цела свиња поред себе нели?
lkjnknjОна шо ја мислам дека може да се дотера по тоа банките за донирање сперма е самиот начин на донирање. Премногу застарен метод е тоа дркањето. Дај нека запослат хуманистки кои ќе ја употребат својата техника за благородната течност што живот значи, да излета на вистински начин со целиот свој состав од самото дно на ташакот. Ем квлаитетот на производот ќе биде повисок ем бабушите шо идат таму нема да бараат пари за репроматеријал. Доволно ќе им биде само ова терапијава. На тој начин би се привлекол и поквалитетен кадар на донатори, освен шкљ категорија на дркаџии ќе се привлечат и господа од јавниот живот кој со задоволство би се понудиле нешто да плеснат, да истресат у епруветица и благолосвени да си заминат. Е лошо би било ако на дадичка и се тресат руките. Ќе ја промаши епруветката и освен шо ќе напраи флеки по теписоните нама да ја исполни главната цел. А тоа е пуна епруветка за приплод. Ако и се тресат рацете на дадичка, ќе може течноста да ја собере во устата шуплина и наместо да ја голтне се шо треба да напраи е да ја плукне на право место.После ова производот иде на замрзнување а дадичка на рециклирање на здивот и праење гаргара со освежувач на уста. Ако веќе некој сака донатори на квалитетен семенски материјал истиот мора и да се привлече. А него можат да го пшривлечат само јебозовни хуманитски со истрениарни вештини за празнење муда. Е разликата е што во оваа установа никој нема да ги нарекува курви туку би добиле многу похумана титула. Кога ја би донирал тоа би го напраил исклучиво од хумани побуди. Би отишил и би го плеснал на раат употребувајќи ја целата своја фантазија. Знам шо квалитет би излегол. Не би било хумано тоа да заврши во грлото на некоја курождерка нели?

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Банка за сперма, епруветка уместо супруг

  1. Tin Tin напиша:

    Hahahahhahha koj dzver si ti ! Bravo za tekstov haha 🙂

  2. Kfjfjfnd напиша:

    Mnogu americki filmovi gleas decko, me zanima koe godiste si i sto rabotis? I dali koa ke dojde vreme da cuvas deca ke se vadis na toa deka ti e ispod cest da ides da rastovaras u magacin ili bilo koja fizicka rabota i ke go drvis doma, ili ke go mrdnes gzot da doneses nekoja para?
    Niedna zena ne e budala sama da cuva dete, ali bolje e da cuva edno dete, nego dete i govedo sto uste ceka mama da mu prati 3 000 od penzija pa da gi potrosi u kladilnica.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s