У Шутка не вирее козметика, се пука и на добиено

BEF3C1F5E11EE5479321FB6318416A65Го запозна својот курајбер на една пијанка кога беше излезена со другарките. Курајберот си дремеше од спротива и се ѕвереше по згодните пичишта. Ја забележа малата како му се смешка и како му врти со кукчето во ритамот на латино музиката.Типот го обожаваше Хуго Чавез и носеше црвено сако со црвени лаковани кондури. Обожаваше и црвени штикли, црвени танга гаќи и црвени прслуци. Обожаваше и црвени соби со црвени неонки. Обожаваше и фукари кои имаат дугачки црвени нокти.
Таа вечер мавна неколку штока и се доближи на својата потенцијална жртва. Беше дрзок и безобразен. Ја фати за цврстиот задник и некако со средниот прст и го дофати конецот од танга гаќите. И ги поткрена нагоре а гаќичките и влегоа цели унутра у пичниот процеп. Се натопија со вагинален сок.Тој живееше у Карпош а таа у Шутка на последна 19 ка. Циганка со вруќа пичка. Сите знаат за циганките а знаеше и Кирца. Кирца таа вечер лупаше Шток со Амстел и полека се бетонираше. Пред клубот му беше паркиран стариот Форд Шкорпио, стара јебачка кола доволна широка за у неа да се праат разни сексуални акробации. Беше гратски суруш и не пребираше воопшто што ке му нелета на кур. Во животот му налетуваа сексуално пореметени суштества. Нимфоманки, садомасохистки,дебели, рахитични, криви, грди, ментално пореметени. Да. Тој беше ебеач а не психијатар. Под оваа девиза ги лупаше девојките со пречки у менталниот развој. Ебеше се шо ќе му дојде на кур. Ѓултен беше пикирина. Набрзо се здрвија саглам и го напуштија локалот. Веднаш го запали својот Шкорпио, купи уз пат два Ред Була, 4-5 лименки пиво и му ла запрешти накај Теферич. Од горе, цело Скопје на дланка. Можеш и да ебеш и за време на пуш- пауза панорамски да уживаш у градот. У Шутка шетаа бааги вакви загорени парчиња. Покрај тоа шо таму врие од вулканизери, пиљари, препродаачи на бандаши, старо железо и вуна на стапче, врие и од незаситени ебаљки. Ретко која од нив забегуваше накај градот. У главном јадеа немиен кур, умирисан на мочка и сперма. Знаат бабушите натаму да се измочаат у некоја грмушка и попатно да го плеснат и за 20 секунди да свршат.Потоа го вракаат у гаќи и така со деној. Бањање никако. Козметика у Шутка не вирее. Тоа е можеби једино место у светов каде сеуште цвета вуната. Вуна расте на гениталии дури метил фаќа. Почиња да цвета. Ко шо цветаат оние розови дупки на врелите циганки. Кирца веќе и ја шмукаше пичката на Ѓултен која и имаше почетен вкус на железо. Беше пред добивање на месечен циклус и тоа дополнително и ја влажнеше пичурката.Кирца и го зашмука клитот така сочно , та и го и го одвои 5 см од пичката. Јако ја исцица а потоа и убаво ја истресе. Федерите од седиштето почнаа да попуштаат а на колениците од Ѓултен се појавија гребаници. Кирца со газот беше седнат на нејзината половина а со алатот се спушташе у неа под агол од 90 степени.Ја цепаше као бургија од бормашина Black and Decker. Пред да сврши се сопна, падна странично на менувачот а сперма летна на шофершајбната и на самата шал табла. Доби менувач у ребро и гладна лакома уста за кур меѓу нозе. Малата му го собра остатокот као да е прелив од филована торта. Се оближа околу усните и почна да си ја допира пичката. Од пичката на Ѓултен потече крв. Мензисот надојде под налетот на убодната пила.
Кирца утре дента и се накани на гости. За него не беше проблем менструацијата на Ѓултен. Сакаше да молерисува со црвена боја. Се качи у 19 ка со цигара у устата, малку поднапиен, плукна нервозно пред ногите на шоферот. Во очите беше крвав и никој не се осуди да му замери за влегувањето со цигара у автобус. У јакната носеше шише со бела ракија. Таманеше ракија без мезе. Стигна у Шутка и се симна на последната станица.Ѓултен беше сместена у една куќа напраена од гипс -картон. Нејзините беа на печалба у Белгија а со неа живееше една стара и слепа баба. Кирца ја соблече Ѓултен и го закопа набрекнатиот кур у крвавата пичка. Надвор пред куќата децата се маваа со камења и се додворуваа на 13 годишните девојчиња. У Шутка нема граница со годините. Се ебава кој со кого стигне. Таму кај шо ќе зачне се праи свадба. После свадбата ебавањето не престанува. Тоа е процес кој трае нон стоп…Запирање нема…..
Кирца во тој миг се присети на една своја ебачица која имаше многу широка пичка. Се сети како бил приморан да става крпа околу курот за да може квалитетно да и го збибери. Сега ситуацијата беше обратна. Пред него лежеше мало и загорено јагне со тесно и малку длакаво пиче. Беше спремен да напраи лувта меѓу вуната и да напраи раздељак кон процепот….Вунаџијата го доби својот омилен производ…Циганска длакава пичка пред пијаната уста со здив на домашна ракија….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s