Закон за дупење-глоба и за пенетрација!

kjkОткако се донесоа еден тон закони за плукање на јавно место, пцуење у етер, навреда кон педер или лезбејка, и разно разни нови правила на живот, на повидок е уште еден нов европски закон кој ќе не стави у европски колосек.
Во иднина инспекторите кои лупаат глоба ќе можат да опаљушат љубовен пар за секс во природа. Без исклучок , дали станува збор за тајна швалеренција или задоен фетиш по out door забави. По овој предлог хотелиерите можат да трљаат руки. Курвањето од планините ќе го префрлат во нивните соби. Што е сигурно сигурно е. Ебавањето ќе се одвива на топло, после тоа задолжително ќе се оди на туширање и нема да се расфрлаат кондоми, влажни марамици и тоалети низ шумата.
Јас во Хотел сигурно не би прцал. Не сум луд да плаќам по 30-40 евра за ноќевање со некоја дроља. Ќе си дошлепам камп-приколка на паркинг плацот пред мојата зграда или па во најлош случај ќе продолжам тоа да го правам по паркови и шуми. Подобро да платам глоба од 20 евра и да си ја испунам желбата ко шо ја сакам, отколку да плаќам пари за хотели и да се осеќам као заробен Дон Жуан. Е лошо е ако не си во можност парично да платиш. Во тој случај загарантиран ти е престој во казнена установа во времетрање од 30 дена. Во тие 30 дена загарантирано ќе биде само дркањето у вециња со многу влага и распукани ѕидови.
Се уште не знам како инспекторите ќе го констатираат овој прекршок. Со овласување да станат војаери во спроведувењето на законот тие ќе бидат нашите современи пазачи. Оние ретардираните пазачи нема да можат да припарат до својата сакана дестинација за да можат на раат да го плеснат додека некој у кола или у шума се работи. Може комотно да си го плеснат и наплатувачите на глоба, но после тоа може и да ти плеснат казна во зависност од локацијата.Шума…паркинг плац….излетничко место или можеби автопат.
Чукчук, да не прцаш?-Доаѓа младо типче да ти наплати казна а ти можеби само си се драпал или лапал, си фатил малку цицка или газ .-Не бе шефе, не сум го бапнал уште-ќе се правдаш и ќе си ја колнеш црната судбина.
Е сега не знам како ќе се докаже овој момент. Дали нависитина си го бапнал, си зјапал ѕвезди или само си отекувал муда. Се едно . И да отекле и да си ги исразнил ако решат да те репнат ќе те репнат. Недај боже покана за на суд да ти пратат а да си у брак. Оди после дома објаснивај кој член за што е од Законот за Прекршочна постапка. Кај си бил, со кого си бил и што си праел? Хмм..ја враќав колешката накај дома и по пут ми се дупна гума. Ма јок. Не држи вода.
Што и да биде како и да биде, секоја незгодна ситуација во иднина, од најмал дефект со возило, преку панорамско гледање у ѕвезди и тресење нежна романтика, па преку стискање со партнерица на задно седиште ќе се гледа како чин на курвање на јавно место. Затоа ви препорачувам да ги прескокнете оние први активности и директно да се фрлите у акција на пенетрирање. Ако веќе ве ловат да си бидете подмачкани и задоволни…….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s