Правото на сУпругата и правото на швалерката

jhbjhСеуште во уставот не е влезена категоријата за задолжително онадење со брачниот другар. Нимфоманките од Америка знаат на судот да му се пожалат дека сакаат развод поради недостаток на секс добиен од брачниот другар.Вонбрачниот секс не се рачуна, бар додека не ги фатат на дело. На крај ем ќе добијат развод, ем и ќе ги жалат. Па ќе им испратат екстра надарен тип од Суринам или Уганда да им надокнадат нематеријална штета за неисполнети брачни обврски.Кој смее да плукне на ова правосудство? Ем волкот сит, ем овците на број!
Кај нас во Македонија народецов ни се ебава само деца кога праи. Зборам за у брак нормално. Штом жената стане мајка, домаќинка, таа во очите на мажот веќе не е сексуален објект. Сексуален побјект станува се што мрда и се движи по асфалтот. Продавачки, аптекарки, медицински сестри, учителки, пазарџики,студентки, асистетнки, хотелски собарици, вардарски курвештии, камењарки, стујардеси, судијки и секретарки, банкарки и дактилографки. Абе се шо мрда на земјава и има пичка. Мажјакот кај својата венчана сУпруга сексуалниот потфат го гледа као пентарење на Монт Еверест. Ем многу високо ем многу неопходно. Кај своето невенчано курвиче станува атлета која трча маратон поготово ако малата која му пружа сексуални услуги има електромотор во вагиналниот простор. Вртење со газот, мешање со кук, стегање на карлица и вагинален мускул…сето тоа е дел од способноста на ШВАЛЕРКАТА, која куќа не чува туку куќа растура. Сепак таа не голта фрустрации и неконтролирани испади од типот кој и се исповеда. Она гута сперма и шмука ташаци од самиот врв кај чмарот. Типот кој ја ебава ја третира за кинеска краљица. Останува само нејасно кој кого ебава во ситуацијата. Ма тоа не е важно. За тоа стапот ќе го јаде сУпругата, домаќинката, мајката на неговите деца затоа шо копуков покрај својата љубавница преде као маче а дома вие ко џукела. Ќе му шепне дрољата на увце колку јако ја издупил и веќе се осеќа као Казанова. Жена му не може да му го каже тоа. Или не ја ебава или ја ебава слабо. А можеби и двете.
Кога запуштената домаќинка ќе стане не заинтересирана за секс нејзиниот брачен копук не гледа причина да го разгори огнот. Фали мала запаллива течност на штотуку изгаснатиот оган.
Кога ебачицата. т.е швалерката ќе загуби мерак за пердашење тоа копукот ќе го мавне по џебот. А копук као копук. Секогаш го одбира поскапото и понеквалитетното. Курвата ќе биде задоволна, неговиот џеб потенок а жената му и натаму незаинтересурана за секс. Да знае само во каква секс бомба се претвора неговото запоставено суштество. За жал тоа ќе го осети сосема друг. Мајмунот за тоа ќе нема абер. Ќе се шлае као Ирвас низ маало и ќе мисли дека е јак дупач. Ќе мисли дека курот му најголем и најтврд. Така ќе го лаже неговата дроља. Тоа воопшто не е важно дали е точно или не. Неговата женичка на крај ќе седне на друг стап, туѓи муда по газот ќе ја плеснат. Сепак тоа може да делува и како пресуден фактор бракот да се спаси. Во тие случаеви жената би престанала да пека и секој на своја страна ќефој ќе си тера. Баш европски.
Некогаш бевме затуцано општество со заостанати сфаќања. Мажите бараа невини жени… демек тоа било репер за нејзиниот морал или неморал. Факт е дека после првиот кур, секој нареден е втор. А сапун не е да се потроши па не е ни воопшто битно. Денес сме општество во кое се мисли дека брачното неверство е смртен грев. Можеби е така а можеби и не. Не ме чуди за едно 10-15 години вонбрачното курвање да стане национален спорт и да влезе како рамка на предрачен договор. Извини срцkа слабо ме палиш, слабо ме онадиш. Не испилнет дел од договорот, право на конпензација. Замисли го оној муабет. -Каде идеш срцkа?-Идам да се проебам низ град!-ОК цуци, убаво да си поминеш ама не заборавај кондом да купиш и чувај се малку вечер и за мене 🙂
imagesХм….Не ми изгледа далеку од реално. Напротив. Ми изгледа као тоа многу често да се дешава само нема кој да признае. А се ебаваат бре скоро сите. Или физички или психички.Речиси и да нема жена или маж која во својата свест не посакала да ги потрефи нешто ново. А тоа може и да е лекот и спасот за многу бракови кои навидум изгледаат уништени. Забегана работа еј. На ебачот на твојата жена свеќа да му палиш шо ти ја довел у ред. Или па тебе некој друг фала да ти каже за промената која си им ја донел во монотониот брак. Да живеат спасителите на семејствата. Удрете на швалренција. Не сме далеку од Европа.
Она ште е неизличево и нешто што и Господ не може да му помогне е сељак кој се заљубува во својата ебачица. Во тој случај се раѓа презир кон својата венчана жена. Не ретко знае и шамарот да одвали на нејзиното лице кој не тежи повеќе од срамот кој и го приредува фалбаџијата. Типот кој ебава на страна и со фалење го понижува своето женче кое домот му го пази. Неизлечиви случаи се шо да им праиме…Става на потсмев се шо му е во околина. А кур као кур.Пичка као пичка. Недостатоците од младоста, затуваноста и отупавеноста нема да ја опраи со кур пун со сперма и муда шо лачат тестостерон. Ќе си остане копач за секогаш. Ни дома почитуван ни кај својата курва ценет. Еби му матер. Ваквите типови се жива клетва и за сУпругуте и за швалерките. Немаат стил и респекат кон карактерот на луѓето. Мислат дека се почнува од нивните муда. Не бе батиња и дадички. Не секогаш со курот се гради почитувањето. Ниту дома ниту на туѓ терен.Многу често и швалерката е скршена личност која сака да биде ислушана од страна на неверникот. Таа во тие моменти има право на човечки разговор.Не мора секогаш да заигрува надрвениот пред нивните очи нели? 🙂

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s