(Швалеранција)Курварлук……

Таа живееше на огромен  земјен посед од околу  30 000 квадратни метри. Имаше ограден ранч на кој што одгледуваше расни  коњи арапски грла ,имаше терени за голф и тениски игралишта, имаше сончеви колектори, и базени пред неколкуте хациенди, имаше вработена бројна послуга која се грижеше за гламурозниот имот. Имаше деца кои се школуваат во Шведска, но исто така имаше 45-6 години. Имаше витка става, црна и долга коса, зелени очи и цврсти набрекнати бедра кои се сливаат во убав и цврст задник. Имаше и бујна сексуална фантазија. Во сиот тој гламур, мажот не си ја ни забележуваше својата секс бомба која питомо гази а диво сонува. Не ја приметуваше, или му беше дојдена преку кур, не битно. И двајцата повеќе се однесуваа како цимери отколку како брачни партнери. А хормоните на Валентина со годините збудалуваа интензивно. Нејзиниот маж губеше време на играње голф и пикадо со неговите дебели и прастари пријатели. Имаа добри 6 банки во газот. Валентина почнуваше повторно да цути. Често се сончаше пред  влезот од куќата  под чадорот непосредно до базенот. На телото мачкаше многу креми за сонце и целата светеше, делуваше како риба извадена од конзерва. Со сиот нагон за слобода, со сиот сјај и сета страст…..Таа сакаше кур, а тој беше толку далеку од неа…..
Често пати покрај базенот претпладне поминуваше косачот на трева и уредувачот на дворот, младиот Јаков. Работеше за 6 евра дневно, плус ручек и две боцички пиво. Често пати ручекот го менуваше за плус две боцички пиво. Многу работеше а кога ќе сакаше да се одмори одеше во неговата шупа да се напие пивце и да запали некоја цигара. Тоа утро неколку пати помина пред базенот каде се сончаше полуразголената Валентина. Валентина имаше очила за сонце и скришно го набљудуваше младиот работник како се вртка околу неа. На моменти и доаѓаа силни вибрации во меѓуножјето и потребата од секс и ги поматуваа сите мисли во главата. Го немаше јадено калапот добри месец дена. Дебелата и попуштена бешика беше зафатен со состаноци и деловни ручеци па често пати по состаноците  грофташе во креветот на деловните придружнички. Ова утро,преубавата и јебозовна  Валентина остана сама во својот дворец со својот куп работници.
По некое време стана од лежалката и се рашета по дворецот. Влезе во шупата на Јаков и го здогледа како мастурбира во темната просторија лево од вратата. Валентина се доближи до него и му залепи силна шлаканица. Јаким набрзо се облече и проба да се отргне од подивената господарка.
Во еден миг доби уште една шлаканица а за третиот обид и ја фати раката на господарката и ја приграби силно кон себе. Валентина испушти воздишка на предавање, Јаким со силните раце набрзина ги фрли од нејзе бикинито и силно ја бакна во сочната уста. Црната коса и паѓаше директно на набрекнатите гради а со зелените курвински очи го пиеше младиот Јаким. Јаким ја наврте кон едни стари даски, и ја поткрена едната нога и со сита сила и должина и го начука на Валентина надрвениот и напален кур. Ја шибаше некои добри 10 тина минути а Валентина со ноктите се зариваше во неговиот задник.Се отргна од клинчот на Јаким се наведна и почна да му го цица гладно и лакоми. Во еден миг го приграби со преубвавите гради и почна да го малтретира гледајќи го Јаким како збудалува од страст. Јаким ја крена во раце и ја качи на една каресорија од стара кола која ја поправаше. Ја бакна силно меѓу нозете и почна да го пие и голта сиот сок кој протекуваше од запалената господарка. Органот силно му пулсираше додека Валентина свршуваше од лудата игра на Јаким. Буквално ја јадеше. Толку брутално а така нежно. Кого по долга игра повторно ја начна на надрвениот стап земјаќи во устата се што Валентина расфрлала….Бакнежи, гради, дланки…Ја зимаше во себе долго и силно  кога со силен млаз густа бљуткава течност ја испрска својата дива газела по бакарните и исончани цицки. Валентина се оттргна од него како покосена. Од меѓуножјето и цуреа изворите на страста. Го облече деколтето и неприметно ја напушти шупата……
Таа вечер дебелиот вепар се врати дома. Куќата беше средена а Валентина читаше некоја книга. Свињата легна да спие, нешто што ја дорасположи распламтената жена. Се беше спасила од непотребни изговори. Остана сама со своите мисли, со својата книга и нежни прсти со кои се допираше на мокриот вулкан мислејќи на својот работник….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s