Дајте секс парада

EgyptSex1Сега е време на паради. Едни парадираат заради полова слобода и ради слободно општење у анус, други парадираат заради зголемување на наталитетот, трети ќе излезат да парадираат ради заштита на џукелите и мачките скитници. Не ми текнува друг кој би можел да излезе да парадира?  Не е битно. Тоа е уставно загарантирано право на секого. Правото на парадирање и свиркање со свирки по улици.
И јас би сакал да организирам парада. Парада на хетеросексуалците. Кога можат да бараат права оние кои сакаат да љубат шупак би можеле и ние кои сме љубители на дрољи. Дајте ни слобода да се курваме! Тргнете ги стереотипите од нас дека сме ние луѓе ранг на животни само затоа што од троа појќе си сакаме фукси.  Доста беше со етикетите, безделничари, курвари, расипикуќи, параспури, неранимајковци и слично, само заради фактот што сакаме нашата полова слобода да ја истакнуваме во секое време и на секое место. Ако е граѓанско право секој да си избере сексуален партнер според своја желба и при тоа полот да не биде пречка, тогаш бараме да се симнат и бариерите кон оние кои се страсни љубители на жени и мажи. Оние кои сакаат да се праат парче у сексот ги имаат истите загарантирани права ко шо ги имаат и педерите.
Другар ми Богдан нема ништо против педерите. Има против буљашите, а тоа се луѓе кои се пички у душа. Можеби е Богдан во право со тој став. Сепак тој е Либерал и цели кон фотељата у Либерална партија. Од тука е нормално да ги разбира педерите до некаде. Јас не сум Либерал. Ја сум мушка курва и отворено барам бигамијата да се легализира во Македонија. Ако наталитот опаѓа и Македонија пропаѓа, нека се дозволи курвање и опалуење  кој со кого стигне. Оние шо ќе парадираат за зголемување на наталитет би можеле да удрат еден групњак на отворено и да им дадат пример на помладите генерации како се праи сето тоа…..Ја групњаци поштувам, но не практикувам. Практикувам да грабнам некоја старка и таа да ми ја извади маста. Онака во слободарски дух. Притоа да ме поштедат од етикети и разно разни понижувања. Ако го вадам патлакот од гаќи не вадам ничија душа. Патлакот го вадам и повторно назат си го враќам. Автоматски со тоа се враќаат и  насмевките кај луѓето. Сите се среќни и немаштијата не не тангира. Нека има само секс. И тоа оној убав, селски секс со многу плескање и гребење.
Во име на горенаведеното  , ги повикувам сите кои имаат слободарски дух и зголемно лачење на тестостерон да ни се придружат. Напалени женки кои сакаат мужи и обратно. Да му покажеме на светот како тоа го праат мажите и жените. Хетеросексуалци сите у напад!!! Мужи, ајде  сите да скандираме.LETS GET MILF….LETS GET MILF……Балони и свирки не ни требаат. Можеме со танга гаќи и женски хулахопки да се накитиме на главите и во рацете со по еден вештачки пенис и вештачка вагина да ја побараме нашата слобода. Време е за конкретни промени. Време е секси шоповите да станат непотребни и да се премине на конкретно нешто…Мажи и жени напред!!!!

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s