Секси шоп из воркинг нон стоп :)

fssfsa-300x20011111

Светот влага у економска рецесесија а со тоа автоматски се намалува и социјализирањето и собирањето на луѓето. Сите се пикнати во некој ров, гледаат филмови на ДВД , грицкаат семенки или пуканки. Се што треба за убаво да си поминат е да се погоди филмот. Лошо е ако тоа го воочиш после саат време зјапање у телевизор. Еј, која беше поентата всушност? Не го разбрав филмот ама касно е сега да го исклучам. Речиси е пред крај а некаде на 40 минута еден тип се лигавеше над убавите нозе на една негова комшика. Мој фетиш жими мајка. На филмот не ни мислам. Мислам на комшиката и на нејзините убави стапала излезени од јебозовната штикла. Комшијата во филмот остана сув, а сув ќе останам и јас оваа вечер. Нема ни доволно материјал за да го плеснам. Не сум до толку забеган и изгубен случај да го мавам на едни стапала. Бар да имаше акција. Борба. Ќе го мавнев чачкалица ќе го напраев.
И токму сега кога светот е во рецесија и се наоѓа под континуриан стрес поради гневот на арапите поради некои си таму карикатури,како моја капитална инвестиција за наше самовоздигнување би можело да биде отварањето на еден секси шоп. Соба два на два, со две црвени ламби и разно разни производи.
Еби му мајката.Циркулацијата на крв наместо половите органи го стврднуваат мозокот и ги отапуваат чувствата. Мажите денес се зафатени со некои паради, со пијанчења, со вртење билтени во кладилници, со дигање чалам по кафани и со курчење надвор од доменот на природата. Многу активности и мерење курци за без потреба. Пенетрација поретко.Најголемите оргазми се доживљаваат у теретана испред огледало кога ќе се надува бицепсот. Кога трапезеот ќе набрекне.
Жените се заглавени на некои серијали, на паѓање у депресија и на создавање целулит.Жените се дотеруваат во град за да бидат многу привлечни но и уште понедостапни. Оди пријди и на некоја совршено намазана која светот го гледа малку од птичја пер4спектива. Од самата содржина на  муабетот шо ќе го чуеш ќе посакаш главата од некој клин да си ја акнеш. Не бе, не можеме никако да се погодиме. Да се баравме преку огласи подобро ќе се потрефивме. Многу комплекси и фрустрации на едно место не чини. А сексот треба да не релаксира нели?
За вуна никој не мубаети. Јебеш га. Отиде тоа со некои стари добри времиња. Со тасмосувањето на органите како да отиде и добра количина на тестостерон. Нагон за ебење има се поретко а и кога има тој е помеѓу погрешни особи. Едниот сака, другиот не. Едниот може ,другиот не. Различни вкусови и различни сексуални ориентации. Денес дури и политичките ориентации треба да се погодат. Ма каки? Пред да го ивадиш алатот не е лошо да побараш и лична карта или извод од матична книга на родените. Не ради друго. Ради америчките батаци е браќа. Денес цицките на девојките растат заедно со млечните заби па слаткиот но забранет отров многу лесно се пробува ако доаѓа од убава опаковка.И ради една убава паковка статус ПЕДОФИЛ…Не не…..батали….
Секси шопот мислам дека ќе ги исполни сите критериуми. Сексуални помагала за хетеросексуалци…за хомоси, за транвестити…за мазохисти и онанисти. Од вакум пумпи, преку вештачки вагини и кукли, па се преку дилда и пластични курци у разна величина. Нека ги пикаат кај сакаат. За да нема политичка поделеност ќе ги набавиме во повеќе бои. Црвени..сини…црвено-црни..вакви, онакви. Сите комотно можат да си го пикнат кај сакаат.Комплески нема да се лечат, фрустрации нема да се родат. Со набрекнат производ од мојот секси шоп сексот е загарантиран .Шо ќе му се потресавате карактери и органи да мерите. Тука во мојот секси киоск доволна е само добра воља и избор на величина. Пенетрацијата е загарантирана. За бременост и венерични болести ризици нема. Како ни за ширење фалбаџиски муабети. Тоа останува во доменот помеѓу производот и муштеријата. …….Која интима човече…

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s