Соблакање гаќи у Латинска Америка

imagesДиего Марадона пред отприлика 20 и кусур години даде гол со рака. Божјата рака го однесе кон височините. Но Марадона не е среќен поради тоа. Него му е криво што нема дадено гол со пенис.Тој и другар му Клаудио Каниџа го преебаа светот играјќи фудбал, потоа преебаа добар тон на манекенки, за на крај да ги преебат ноздрите шмркајќи чиста, кристална и висококвалитетна кока. Јебеш га. Вокабуларните и сексуалните способности се подобруваат со коката. На кого тоа му е неопходно се разбира.
На другар ми Богдан не му потребна кока за да и плесне у фаца на милфициата дека сака да ја кова. Додека таа му врти за морал и за магиите шо и ги праеле комшиките за да и се растури домот, тој и предложи нешто конкретно. Суштинско и ненормално дупење како лек за сите лузни од животот. Невидена перверзија. Истурање пијачки у цицки, лижење штикла црвена, дркање у износени гаќи, мотање на половиот орган со скината хулахопка и ред слични егзебиции. Не падна тетката на оваа директна понуда. Реши да остане поштена и да си пати. Така е тоа со жените. Најголемиот дел од нив се тешки глупачи. Оние попаметните стануваат курви и профитираат од тоа. Во многу ретки случаеви жените решаваат да бидат практични и ко ќе им е ќеф да се пуштат на раскош и уживање. Нив ги поштуем најмногу. За нив давам десна рака, еден бубрег и еден ташак у рука. Без лутење ама и ташакот е дел од мене.Но овде во мојот град многу курви у пракса и девици на муабет. А ме мрзи да изигравам будала и да ги слушам како продаваат морал додека сањаат сперма у тоа глаите. Му ја летнав накај Латинска браќа….таму е сонот јаве…
Ви текнува на Пиноче… Еден заебан генерал што 17 години си го праеше кефот во Чиле… Диктатор батка… Слободно време нема ни за одење у WC… А пак јас имам еден пријател Богдан… Еден заебан перверзњак што и се пушти на една 17 години постара од него… Аутсајдер батка… Слободно време еден куп и многу ризли за мотање. Ви го опишав моментот со Богдан горе. Не не брате. Џабе. Како шо реков. Реши да остане коката поштена и да пати. Ајде Богдане фаќај го патот со мене…идеме на потопла клима.
Стигнавме у Аргентина. Таму се е дозволено освен едно. Има забрана за безалкохолни пијалоци у локали у строгиот центар на Буенос Ариес. Освен фановите на Бока Јуниорс таму ќе ги забележиш и најголемите секс-бомби на планетава. Со кратки панталончиња до дупе, мазни исончани и долги нозе, и сандали со ебачки врвки околу глуждот. Мокри проѕирни маички и брадавици набрекнати како трнчиња од дива ружа. Ах браќа…..го вадам стапот на шанк и го ладам у чаша со вино. Ќе ми прсне.
Два дена да го живеам животот на Хуго Чавез и мислам дека ќе се претворам у подморница налик на пенис. Со право типот цела држава ја обои у црвено. Него животниот стил му е у црвена боја а тоа се поштува. Кој не ја сваќа поентата на црвеното е еби ветар. Кој морнар не патувал по црвено море абер нема. Кој мераклика нема ковано на добиено исто како да не ни ковал. Многу крв а малку болка. Многу повеќе сласт и страст. Ах човекот е животно. Завршува сексот, палиш светло и гледаш крвави дланки по ѕидовите. Ја гледаш типката под тебе. Добро е. Диши. Иако си ја убил у буквална смисла на зборот. Додека оди накај бањата ноџињата и се тресат. Потегнуваш дим од цигарата и ја гледаш како се губи во пареата под тушот. Тргаш два дима, ја гасиш цигарата набрзинка и одиш под тушот. Ја нагмечуваш со цицките кон мокрите плочки. Две налдуничави силуети споени со еден орган. Ноќта е уште пожестока. Пионерката на Хуго утре не мора да станува рано. Таа ја исполни целта. Преставувајќи ја Венецуела како рај на земјата. Каракас е град кој мириса на вагина.Можеш комотно да легнеш на асфалт и да ја чекаш смртта. Поидеално здравје.Додека јас се излежававав со малата Венецуелка, Богдам беше на терапија кај една 50 годишна физотерапевтка. Му ги раздроби сите делови од телото а потоа онака меко го наседна. Душата на Богдан беше во заточеништво на еден машки лик кој мора да глуми поштењача. Во суштина беше мушка курва. Ќе се изебеше со првата тетка шо ќе му застане на патот. А по улиците на Каракас такви на секоја кривина. Гетоизирани маала, згради со изљуштени фасади и секси долен веш на жица. Доволно е само вешот да го погледнеш и да одиш да побараш чаша вода. Со лоша среќа би можел да добиеш прострелна рана у слабина. Со малку среќа 17 грама вруќо и розево еластично месо и две цикци од по 239 грама.Амиго ,упадај. Не мора да се бањаш. Вади влажна марамица забриши го и почињај. Муабети не се потребни. И онака тие исчезнуваат на крајот од сексот. Всушност нема потреба да постојат воопшто. Еби му матер. Сонот на Латинскиот диктатор е и мој сон. И јас би станал со таков назив само заради тој раскош. Но проклето сум сјебан. Живеам во Скопје. Има и тука секс на претек. Но зашто да се продаваат толку бајки и раскази пред да се пикне мачорот на топло? Има и други начини на предигра. Како на пример кај другар ми Богдан. Тој за предигра го смета пиењето на кафе или пиво со жена. Апсолутно точно и исправно…..нема потреба од глумење лудило….и онака се оди накај курац…..

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s