Ова не е порно филм

Не пали  популарноста и  високиот стандарт кога жена сака убаво да се опали. Тоа може да го направи и во купатило додека нејзиниот мајмун ја чека на масата на која вечераат. Благата насмевка со која ќе наздрави може да значи дека калапот пасувал и дека разговорот може да продолжи онаму кај што застанал.
Е да. Ова се сцени од порно филмовите иако не се исклучени и во реалниот живот. Со каква храна се ранат децава, не е чудно во блиска иднина тоалетите да бидат зафатени од групњаци наместо од  типови шо имаат  запек или дијареа.
Пред некој ден се расчу вест дека Карло Бос ја имал нагузено  српската фолкерка со иницијали Ј.К. Чула дека типот е екстра надарен со над 25 а она веројатно као присталица на големина наместо техника му се нагузила во тоалетот. Секс на екс и нашиот кандидат за градоначалник на Куманово мавна уште една рецка со алатот. Јелена Карлеуша е сон на многу сељаци во државава. За нив тоа е пизда од соништата па сега истите можат да му љубоморат на Карло. Ако се надоврземе и на смртните закани шо ги добива нашиот порно актер во текот на една година може да се заклучи дека оваа сељачка фела освен шо е љубоморна е и исфрустрирана. Карло гузи мака нема. Чудниот сурат не го спречува во неговите продори. До големината ли е , до техниката ли е….Карло нема проблем со жените. Има со мажите. Зашто. Е тоа не знам. 🙂
Кога во Куманово пред некоја година се бираше градоначалник Карло најави дека градот ќе го претвори во мал Лас Вегас, дека ќе изгради многу црвени хотели и дека ќе отвори телевизиска куќа за порно продукција. Карло Бос као шеф, сценарист и тутор на разни порно глумици.
Искрено се надевам дека на наредните избори Карло ќе стане татко на Куманово. Ако е точна онаа надалеку познатата дека кумановки се расположени за егзебиционистички игри ете му од  старт гласови на Карло од женската популација. Нема да му биде тешко во неговиот совет да ја примени и половата застапеност. Верувам дека како иден градиначалник и актуелен порно глумец по ходниците низ кумановските институции ќе почнат да дефилираат вистински секс-бомби. Тоа автоматски ќе значи и поголема шанса за странски инвестиции во градот. Разни тајкуни и магнати со душа ќе сакаат да дојдат во Куманово на састанак и врата да им отвори некоја расна плавуша со цицки шо гравитираат кон небото. Тесниот црвен фустан со должина до подпичњакот и црвената штикла ќе му го покажат патот на потенцијалниот инвеститор.
Ако Карло Бос стане градоначалник на Куманово, дувањето и пушењето под маса ќе биде апсолутно инситуционална рамка. Пошо овде во Македонија кариери се градат преку дудлање и клекнување, новиот градоначалник ќе  може многу лесно да си најде адекватен персонал за во својот кабинет. Боки 13 сигурно нема да може да биде секретарица кај него па дури и да го исече Стојко. Но Лиза Ен ќе може сигурно. Драги Шпага би можел да биде одговорен за видео надзор и да внимава шо се дешава по канцелариите.
Ова не е порно филм драги мои. Ова е една визионерска имагинација како до поквалитетен живот. Ако се досега  се ни беше едно тешко срање, можеме да се обидеме и со поинакви стандарди зар не? 😉

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Ова не е порно филм

  1. bandit напиша:

    фустан со должина до подпичњакот-hahahah ebati budalata

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s