Мемоарите од Водно и салтото на војаерот

А и предложиш на девојка од Скопје да ја прошеташ на Водно, веднаш ќе помисли дека сакаш да ја нагузиш.Во дим оди пасијата кон природата и чистиот воздух. До душа кај нас се се гледа како предлог за опашување. Од покана за кафе, од покана за прошетка на Водно или пак некоја романтична вечера исполнета со многу алкохол и црни афродизијачки овошја. Ко ќе размисли поубаво човек се води накај секс. Сите патишта, секоја ебана кривина во шумата и секој акт на љубезност помеѓу маж и жена. И убаво е ако е така. Сексот ги тера луѓето почесто да одат на чист воздух и да ја спојат својата енергија со енергијата на земјините магнетини полиња.Сексот навистина подмладува, но уште повеќе ако се практикува во шума.
Но како да ја ослободиме шумата од заседата на современите партизани? Од заседите на војаерите кои дркаат под твоето пенџере од автомобилот оставајќи бљуткава течност на каросеријата на автомобилот.Нивната акробатска вештина за лесно прилепување до целта може да се примени во специјалните полициски или воени единици. Таков тип на прикрадување совршено софистициран на кои можат да му подзавидат нинџите и самураите од далечниот исток.
Една вечер имав една девојка качено над мене, се теслачевме на предното седиште кога во еден момент осетив силен удар на хаубата. Од самиот звук по малку стресно и го напикав на партнерката убаво до крај, и уште два три пати кога конечно се решив да станам и да видам што е.
Крошните од дрвата кои се беа спојувале над мојот автомобил беа искористени од еден пазач од птичја перспектива да ја набљудува нашата ебачина.Човекот веројатно се занел и некако се лизнал. Ах да го ебам. Џабе толку туркање кога сјебана од оваа ситуација остана само мојата хауба. Убаво набиена и искривена, стоев над неа додека црната силуета на пазачот се губеше кон шумата. Него волци не го јадат. Тој е веќе дел од тој шумски свет.
Една вечер го забележував еден пазач како полека се доближува до мојот прозорец па ја натерав партнерката силно да стенка. Јас ја имав стегнато тупаницата и го чекав животното да се доближи. Стенкав и јас преправајќи се дека гузам. Кога манијакот ја начури фацата до прозорот го треснав директно меѓу очите и носот . Ја отворив вратата и по гаќи се затрчав кон него. Го оставив да побегне затоа што во колата имав поважна работа.
Често пати додека се галиме со девојките во кола во шумата ни протрчуват црни сенки. Возат точаци, пешачат, или пак трчаат како маратонци. Набрекнатиот патлак во гаќите сигурно ќе ја најде својата цел но ејакулацијата ќе оди во пакет со онаа на војаерот. Додека ти комотно јебеш на задното седиште, војаерот безбедно дрка од пристојна далечина.Една вечер се имав задлабочено во љубовта и цела нок се галев со мојата партнерка.Малку галење, малку пиење винце и се така до изгрејсонце. Последната тура ја мавнавме кога сонцето почна да ѕирка од позади планините. Таа вечер ми беше навистина прекрасна. Заминав дома задоволен и среќен. Девојката ја оставив задоволна и среќна пред нејзиниот дом.
А кога јас дојдов пред својот дом, забележав нешто. Кога ја заклучував вратата од автомобилот на нејзе забелеажав засушена бела течност а на стаклото од надвор флеки од нос и два пара дланки.
Ах да го ебам. Имал и некој трет прекрасна вечер освен јас и мојата партнерка………
.

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s