Да сум манијак во туѓите очи

Пред некој  ден шетајќи се низ паркот здогледав секси мамица како го шета свое малечко детенце. Мамица имаше проѕирна бела хеланка од каде убаво се исцртуваше розева танга гаќичка напикана во убавиот и истртен гас. Носеше и бела ленена кошуља а под неа слободно ѕвоноеа две убави и набрекнати  цицки.  Немаше прслук на неа  па лесно низ тенкиот крој се забележуваше и нијансата на набрекнатата брадавица.
Навистина не знам што кур ли сакаат ваквите профили на жени. Со едната рака шетаат дете и делуваат девствено и безгрешно , а од другата половина на профилот им зрачи тежок курварлук, параспурлук, порнографија која зрачи од  зелениот  поглед на змија кој пробива  низ црната маскара.
Се прашав шо би ли се случило некој да отиде пред оваа маца, да го откопча шлицот и да и го покаже набрекнатиот мачор со вени? Околината лесно би го препознала војаерот, егзебиционистот или манијакот во оваа ситуација  иако разлика во вулгарноста кај попалениот манијак и оваа евтина курветина речиси и да не постои. Па со проѕирна бела панталона и розева танга у 8 сабајле може да добие само еден мултимедијален проект создаден  од силна  утринска циркулација. Онака, убаво надрвен посабајле да и заигра во 3/4 такт додека во исто време неа ја сврби конопката од тангата. Со проѕирна бела пантолона од каде се исцртува розевата танга може да го добие  во некој лифт, подрум или качувајќи се по скали.  Нејзините сокови очигледно  течат 24 часа во текот на едно деноноќие  и ако некој редовно не го собира има големи шанси пичонкава  да се удави во сопствената страст. Ах, потребна е работа во 3 смени и присуство на дежурен лекар со дефибрилатор при рака. Од преголема циркулација во половиот орган можно е да зариба некоја комора на срцето. Ма нека зариба. Прекрасна е! Бакарниот тен на ногата истекува од сребренкастата сандала додека се трудам  да не го забележи мојот манијачки поглед.
Постојат два идеални начини човек да го заврши својот живот. Или да умре на пичка или да липса на некој шанк. Тоа би било завршеток на еден живот во голем стил. Гомнарите секогаш ќе наоѓаат повод да најдат некоја маана па колку и да си бил идеален. Исто  како што и на оние грешниците им даваат лажни вредни етикети. ,,ДОБАР БЕШЕ, ЦРНА ЗЕМЈА ГО ИЗЕДЕ”
Искрено ме заболе курот кој и што би рекол за мене негде и некогаш. Она што суштински ми е вредно  е бројот на пубични влакна кои се заматљале во мојата уста, бројот на заборавени женски гаќи во мојата соба и начинот на влагање и излагање од домот на една курва. Секогаш и без исклучок е преку прозор.
Но едно е да паганам и да серам вака на лист а нешто сосема друго е кочницата која понекогаш знае да профункционира кога еден ваков ебачки производ шета покрај мене и за рака шета малечко дете. Тогаш поголема ми е желбата оваа појава да ја стаам на ментална преса отколку нешто со неа да фантазирам. Но навистина….дали сум бре ја толку затуцан што не ми е во ред  да гледам млада мајка со мало дете како со разголена пичка си игра на лулашките и дели воспитување на околината со деца? Ај деца ко деца, сеуште не се влезени во тој филм. Но богами батковците и татковиците кои се шуњаат насабјле низ паркот се влезени во тој филм и тоа како. Ај шо се влезени во филм па уште во 7.15 на сабајле да им се шуња некоја јебозовна пичонка тоа автоматски преминува во криминоген фактор за содавање казнени дела од сексуалните деликти. Ма луд сум. Казнено дело не би било сигурно. Можеби малку перверзно….хумано перверзно…….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s