Првиот центар за маструрбирање отворен во Бугарија(Македонци, искористете си ги бугарските пасоши) :)

Некои забрзано целат кон остварување на европските стандарди. Одкако полека ни ја укотвија на тацна шупачката љубов измеџу хомосексуалците, толеранцијата кон посебните различни групи, следно на дневниот ред  дојде остварување на основните права на дркаџиите. Оние кои сакаат да го плеснат на раат, без притоа некој да им стегне некоја етикета сега добија свој центар за дркање.http://www.time.mk/read/0562b730f5/a33ca6c22a/index.html. Дркањето преминува во елентарно изразување на бујните мечти па некој нашол начин и од оваа бројна популација да ќари некое евро.
Во братска Б’лгарија, отворен е центар за слободно дркање. Цените за оваа активност се живо џабе во однос на одењето во јавна куќа. Ако во јавна куќа мора да одвоиш минимум 50 еура за еден саат верглање со некоја фукса, овде во овој центар можеш за само 5 евра да го дркаш цели два  саати. Можеш да го дркаш, чачкалица да го напраиш за тие пари.Навистина џабе. Пошо по парковиве низ Софија забележано е рапидно зголемување на јавните онанисти и егзебиционисти некој нашол решение оваа група на луѓе да ги собере на едно место каде што ќе им биде дозволено слободно да  си го ољуштат патлакот.
Но тоа не е се. Гледајќи од социјален аспект, за младите момчиња под 25 години, кои што не се во работен однос цената за два саати дркање изнесува само 2 евра. За рестото до 5 евра можеш да купиш најразлични лосиони, креми и пудри за заштита на кревката кожа на алатот.
За оние кои имаат слабо срце, и кој не можат да го издржат налетот на тестостеронот во мозокот влезот е бесплатен. Исто како и на оние чиј алат изнесува над 20 см. Е не знам како е ова регулирано. Дали на самиот влез се вади дијагноза од кардиолог и дали на влез се вади петелот од гаќи при тоа да му се измери должината.
Како и да е, и за овие има кодекс на однесување. Не смеат да го испрскаат ѕидот, т.е завршното поентирање мора да биде на право место(пластична ампула).
Истиов овој метод може да го примениме и во нашата земја ако се знае дека не е мал процентот на дркаџиите.
Ние сме цареви за пратење трендови.Ги удомивме педерите, педофилите ги прогласивме за болни и им понудивме медицинска помош,а патриотите и вљубениците во својата татковина ги прогласивме за ментално пореметени. Пошо сеуште по државава немаме црнчишта па да ни го перат мозокот со дефиниции за расизам, следна работа која би требало да ја уредиме е онанирањето.
Ова посебно важи за нашите сограѓани кои пафтаат со бугарски пасоши. Освен тоа шо можат да возат некое евтино ауто, сега со тој документ можат комотно да одат и да си го издркаат во специјално прилагодена соба. Шо би рекол Кили, можат слободно да го исклучат своето Хитачи и да работат.
Еј чудна работа, а така ич не ми се ареса. Този млади момчиња од двете ни братски држави, да ги стимулираме на дркање, наместо на секс. Ете уште еден погубен момент за наталитетот во Бугарија и Македонија. Един народ ли е, два ли се, со ваков суфистициран  тертип на драпање мадиња ќе се преполовиме, еден ден можеби и ќе исчезнеме 🙂

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s