Нигар-калфа го јавна суџукот на пашата

Е така ти е тоа во женски харем. Жени на тон а само 4-5 мушкарци, од кои 85 насто се кастрирани, а остатокот се во брак со на султанот сестрата. Е ај чепни ако можеш и ако смееш. А убаи жени. Се бањаат во миризливи води, со млечни преливи и тропкси цветови, негувани во кожата, осамени во срцето, недопрени од никого.
А она типчено со виолината,трај прај момак, така ми делуваше прибрано, азган домаќинско дете само за у султанска куќа домазет да го земеш.А тој мува у лет ќе сјебе, ако е во доменот на (строго доверливо). Ја разлеа својата љубов од виолината, кон спратот на вдовицата, а оваа пак одма падна у транс и влезе у тешки романтични падавици. Наликум мила, културна и воспитана девојка. Секој да посака дури да се жртвува и домазет да и оди. Е арно не би била жената жена, па макар маскирана и во ангелски лик па да не почне да ги покажува своите рогови веднаш на самиот почеток штом  го прибере своето сеуште не припитомено животинче. Па почнуваат љубоморните испади, па почнуваат шпионките да работата, а домазетко да си голта горчливи камења. А секоја нивна кавга не е опасна по живот ако дадава не почне да му цимоли на Султанов, па така, пашата ќе си трае, ќе си молчи, ќе се препотува и ќе бара начин службено да биде што поодсутен па макар и некаде во некоја пустина да сузбива бунтови на некои си племиња.Ех што ти се брачни муки. И тој и Сулејман пола свет го освоија само за да бидат подалеку од жените.
И кога романсата е веќе мртва, буквите од љубовните писма изчезнати некаде во црниот простор, што му преостанува на еден духовно згазен маж освен да ги с’сне своите хормони од ташаците и да си прибере некоја од многуте амамки. А амамите од харемот жив грев ги јаде. Така убави, така накострешени и занесени во еротични соништа, та  и на Зумбуљ-Ага би му го дигнале кастрираниот стап, а не па  да ги подбере  некој саглам.

Скопјанката, амамката, Нигер -Калфа, витката и надарена помошничка која со месеци му вртеше со газот на пашата само беше прашање на време кога ќе го прими. Колку и да е пашата доследен,верен и домаќин чоек, не може, па да си врзе во чвор ташаците ,да оделее на оваа г’зла.
Падна амамката во постела  кај пашата, санти мраз се одвоија од Артикот, пукна хименот  а звукот се разнесе дури до Анадолија.Ама машко како машко, штом го истересе патлакот заборава и што бара девојката кај него во постела. А жена како жена. Кај го прима неморалано од женет чоек, почнува морално да плаче и да тажи онака типично скопски. Што би рекол за оваа Нигер-Калфа,исто како од Скопје да е.
Остана сестрата на Султанот изневерена ,а слугинката си ги исполни најжешките соништа од мастурбирањето. Денес, утре а и понатау, пола Скопје ќе дебатира за сексот на Калфата и на Пашата и ќе пресудува кој бил во право,а кој бил во криво. Како и да е. Не би било тоа Харем, и не би го сваќале ние како таков, ако само Султанот врши еротични дејанија со своите робинки.
Излета стрелата на Купидон, а оганот допрва ќе се распламтува. Многу амамки, робинки, сексуално запоставени ќе почнат да ги одкриваат тајните на сексот, на лезбејството и на групњаците. Шоуто допрва почнува.Се менува жанрот на серијата.  Нигер-Калфа го пукна мразот………….

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

6 Responses to Нигар-калфа го јавна суџукот на пашата

 1. Zoran напиша:

  ВеличкоФФ, ти, всушност, го пратиш „Величественио“ (по битолски)?

 2. Klamburec напиша:

  Еј не ја гледав, и го здрви?

 3. komitamkd напиша:

  и го натепа убоо……..

 4. Klamburec напиша:

  Среќа што беа отворени инаку ојдоа џамојте од притисок

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s