Млада учитељица дава на часови по етика

Каква еротика човече.Млада и  сексипилна професорка од Битола,саглам надарено чупе на некој си 28 години со стимулативни средства почна да навлага у подсвеста на своите напалени ученици раскомотувајќи ги онака умствено и етички.Кога во една земја етика ќе стане млада и јебозовна цуца да ти шитка Grass, заводнички да ти кажува каква природњача ти нуди, не можам ништо друго да кажам освен дека живеам во идеална земја. А понудата од ваква сексипилна дилерка верувам дека и мртва уста ќе ја пуши. И не знам дали продавала прсканица, мешала ли со оригано или бутала ли многу семе у грамажата, знам само дека секој средношколец би му било рамно на пенетрација да повлече од ,,гането” на својата сексуална фантазија. И знам сега, ќе се јават еден куп сељаци и душегрижници, па ќе ни обесуваат у стилот, ПА ДАЛИ Е ОВА НОРМАЛНО”,морал ќе почнат да ни  шират еден куп неморални говеда кои едвај чекаа ваков момент за да најдат некого да распнат, да го газат, и со него/неа да си го збогатат своето сиромашно утринско кафе.Но кој ги ебе злобниците!Ај да се вратиме на нашата прекрасна учитељица…..

Да им туриме курот сега на оние муабети као професорка дила трава, па дали е ова нормално, па во која земја живееме и слично. Ај да размислуваме искулирано.Во наш правец, па макар бил и погрешен.
Цурата живеела со  дечко 7 години помлад од неа, ептен си го возела теркот, имала пред себе на час 20 и кусур надрвени курци кои како два и два би и го збрцале  својот пубертетски мачор. Чупето етиката ја разбира на за себе својствен начин. На пример:Млад дечко 20 и кусур години, му доаѓа цура на 27 години, која патем и му е професорка, од етика му нуди на типчето еден ,,Joint”, а овој од чиста етика го зима бозодоганчето потегнува и ја внесува сушата во својата уста. Муабетот веројатно им тргнува у лер, па типкава го носи својот ученик во својот стан. Wow, сцена како од http://www.porn tube.com/young teacher doing her student/. Жешка ситуација која патем 90 проценти од средношколците ја фантазираат и посакуваат. Помеѓу нашата професорица и нејзиниот ученик случајно се развива љубов која се распламтува, набрзо и тој се внесува во бизнисот на својата менторка па пазарот се распространува низ останатите битолски училишта. На брзо во нивниот дом никнуваат стебленца по саксии, црвените неонки еротично ја покриваат таа волшебна соба, младата учитељица и средношколецот дебело навлегуваат во својот занес, секс, дрога и рокенрол.
И кој може сега да каже дека Македонија не е на добар пат да влезе во ЕУ.Најпрво пречка ни беше хомофобијата и менталниот склоп на македонецот на кој не му  баш прифатлива шупачката љубов помеѓу двајца мушкарци. А бидејќи ние немавме доволен број на педери во нашата земја за да направат своја парада, најверојатно проблемот ќе го решиме со увоз на педери од европскиве земји кои со своите балони во боја на виножитото ќе одат по нашите улици и со свирчиња во устите ќе ни порачаат да бидеме толерантни.
Етички е да се прифати хомосексуалецот, да го разбереме неговиот валкан нагон да се гузи. Тоа треба да го прифатиме и да го одбациме нашиот природен механизам кој не одвраќа од оваа извитоперена љубов.
Јас кога одев у средено, за професори ги имав комуњарите од кумровачката школа за кои на пример менѓушата на моето уво беше знак дека  јас сум  педер, деликвент, наркоман или не знам што.
За нив беше неразбирливо што јас носам искинати фармерки, шо пуштам некоја чудна и затапена бекенбарда а да не збориме па за постоењето професорки кои малку ќе ни ги одкријат цицињата за да не заспиеме на тие досадни и еднолични предавања.
И сега на децава, на новата генерација средношколци им се појавува представник на ренесансата.Тоа е нашата учителка која сакајќи да ги сруши табуата помеѓу професорот и ученикот, од чиста етика наоѓа педагошка мерка како најлесно да допре да свеста на својот ученик.
Кратка сукњица, раскопчано деколте, секси подвезица, пирс на уво и некој чуден сленг се доволни за затоплување на тие реалиции професор-ученик. Е тие нови педагошко-образовни методи не се разбирливи за останатава затупена багра,  па нашата кутра иноваторка ќе остане фрлена на гилотината на срамот како залутана во погрешно време каде еден ментален склоп на едно општество не соодесјтвува со сколопот на оваа млада професорка по етика.Жално и вистинито.Првиот обид да навлеземе во телесна нирвана, да се фрлиме на секс и дрога, да паднеме во искушенијата на раскошот ќе останат осудени и спречени за некои подбри времиња. Ма ви се молам. Треба прво да го изџвакаме хомосексуализмот, педофилијата а тек дури потоа   ќе размислуваме за нови образовни методи….До тогаш ,малата и слатка професорка ќе не остане само една жртва на една мала револуција која очито нема такви следбеници како што има педерастијата и педофилијата.Е тоа е етика драги мои….да го прифатиш она што никогаш не би го прифатил при здрав разум…..нели?????

Advertisements

About komitamkd

Десничар,Реалист,
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Млада учитељица дава на часови по етика

  1. Пингување: У слободно време старлета « Кежуал мислите на еден пишувач…

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s